Monthly
Monthly
Monthly

Monthly

Regular price $40.00
Unit price  per 

  • This is a month-to-month subscription that auto renews monthly.

    The monthly subscription model is perfect for everyone. It allows beginners to learn the craft of baking challah through repetition, without any hassle. More experienced bakers can experiment using our perfected and tested recipe so they can focus on unique braids, toppings and fillings